Game

İşkenceye bağımlı bir kurban bildirildi (+18)

Anguish’in yaratıcılarından yeni bir raunt olan Victimizer, hem unsurlarında hem de temasında üzücü bir öz barındırıyor.

Abuser, çok farklı unsurlara sahip bir oyundur. Hatta yakın zamanda Anguish, Succubus ve Distrustful gibi çeşitli oyunları piyasaya süren Madmind Studios tarafından oluşturulan oyunun ilk fragmanıyla 18+ yaş işaretini aldığı söylenebilir. Geçmiş oyunlarda benzer bileşenleri kullanan bir kuruluş, bu sefer onu bir adım daha ileri götürmüş görünüyor.

Victimizer Omurga Soğutucuyu Bildirdi

İstismarcının tamamen farklı bir Konut uyarlaması diyebileceğimiz bir yeteneği var. Zengin insanların şiddet içeren hayallerini gerçekleştirmek için canlı iletişim kurduğu bir plana dayanıyor. Ayrıca bu oyunda, kaçmaya çalışan dürüstlerin aksine, insanlığı terk etmiş gibi görünen işkenceciyi kontrol ediyoruz. İşe biraz daha ton katmak için, sahip olduğu insanları serbest bırakmanın ve onları kovalamanın bir yolu oyunun ana eylemlerinden biri olacak.

Dolaşan özel videoya bir göz atarsak, bunun şiddet konuşmasını alacak bir oyun olacağını söyleyebiliriz. Bu nedenle, +18’e sahip değilseniz, videoyu izlememeniz gerektiğine ek olarak belirtelim. Aşağıda, ortak bir video bildirimini ve oyunun temel gereksinimlerini keşfedebilirsiniz.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
  • 03

Back to top button
Close
Close