Game

Etkileşimli Filmde Olağandışı PS5 Oyunu Geri Dönüşü

Housemarque tarafından yaratılan ve PlayStation Studios tarafından dağıtılan çirkin oyun Returnal hakkında etkileşimli bir film teslim etti.

Sony’nin PlayStation 5 için yatıştırıcı konsolu tanıttığı Destiny of Games etkinliğinde bildirildiği üzere Returnal, üçüncü roguelike shooter oyunu olacak. Oyunda, uzaylı bir gezegene düşen ve ebedi zaman döngüsüne hapsolmuş bir kadın karakteri koordine edeceğiz. Walk 19, 2021’de PS5’e özel olarak teslim edilecek oyunun standart versiyonunu 619,00 TL sticker fiyatı ve 699,00 TL sticker fiyatı ile bilgisayarlı seçim formu ile PlayStation Store üzerinden ön talep edebilirsiniz.

Bir grup mühendis bugün Returnal için 12 dakikalık bir video yayınladı. Paylaşılan bir videoda oyun izleyicisi Harry Krueger, yakın zamanda adı verilen Dull Planet’in nasıl tanıştığını ve oyuncuların neler beklemesi gerektiğini açıklıyor. Aynı zamanda interaktif bir film de içeren video, zihinsel korku hakkında bir bilim kurgu oyunu yaratmak için motivasyon kaynaklarını daha da tanımlıyor.

Housemarque’ın yeni Returnal oyunu Walk 19’da geliyor

Bu değişen dünyaya zorunlu bir varış yaptıktan sonra, Selena’nın kaçmak için eski gelişimin çorak topraklarını taraması gerekiyor. Herkesten ayrı, katlanmaya çalışıyor, hayatını riske atıyor. Tekrar tekrar mağlup oluyor ve her geçtiğinde yolculuğuna devam etmek zorunda kalıyor. Acımasız hayali etkileşim ile, gezegen her döngüde değişirse, kullandığınız şeyin de değişeceğinin farkında olacaksınız. Her daire, sizi sınırları zorlamaya ve her seferinde alternatif bir teknik kullanarak savaşa yaklaşmaya zorlayan yeni karışımlar sunar.

Süper hızlı bir PlayStation 5 SSD ve DualSense Geri Dönüşlü uzaktan kumandaya sahip, sürekli değişen bir yabancı gezegende huzursuzluk kalıbını kıracağız. Ultra hızlı SSD PS5 ile oyuncular, girişler ve evrenler arasında kusursuz bir şekilde gezinme olanağına sahip olacak. Dahası, DualSense, dokunsal girdi ve çok yönlü tetikleyiciler ile, Selena’nın hafızasının parçalarını keşfederek veya yabancıların kaba silahlarıyla yoldan çekilerek, oyunda küçük ve büyük eylemler yaşayacaksınız.

Son olarak, aşağıdaki oyunun dağıtılmış etkileşimli resimlerini keşfedebilirsiniz. Tesadüfen, kim Returnal’ı heyecanla tutuyor? Yorumlarda bize öneride bulunun.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close