Game

PlayStation 5 Amazon’da satışa çıktı

Sony’nin yeni oyunu PlayStation 5’i destekliyor, Türkiye’deki anlaşmalar 19 Kasım’da genişledi ve stoklar kısa sürede tükendi. Amazon Türkiye bugünden itibaren promosyonlara eklendi.

Oldukça uzun bir süredir sakinleştirici olduğunu fark ettiğimiz yeni bir PlayStation 5 oyunu 19 Kasım’da Türkiye’de satışa sunuldu, kısa sürede hisse senetleri yapıldı. Yeterli malzemeye ulaşmak için zaman hızla ilerliyor olsa da, Sony’nin oyuncularının çoğu ilk birkaç günde Türkiye’yi kınadı.

Amazon’un yılın son liderlik misyonu Türkiye şu anda bu özel duruma değer veriyor, PlayStation 5 stoklarını yeniden dolduracak. PlayStatio 5’i satın almak için bir süredir bekliyorsanız, buradaki bağlantı üzerinden Amazon’daki ürün sayfasına gidebilirsiniz.

Artık herkes PlayStation 5’in harika özelliklere sahip bir sakinleştirici olduğunu biliyor. Ama aynı zamanda açıklığa kavuşturun; Bu oyun desteği ile 120Hz ve 4K çözünürlükte oyun oynayabilirsiniz. AMD Zen 2 işlemcinin sahip olduğu rahatlık, DDR6 yapısında 16GB Slam sınırlamasıyla dikkat çekiyor. Assortment programına ek olarak PlayStation 4 oyunlarının PS’de oynanmasına izin veren destek, beklentileri aşan örtüşme hızlarıyla merak uyandıran oyunculara hakimdir.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close