Game

dbrand Films Sony Ye Rest, PlayStation 5 İçin Mat Karanlık Kasayı Ortaya Çıkarıyor

Bazı mekanik unsurlar için çeşitli planları yerine getiren dbrand, bu kez Sony’yi test etti ve PlayStation 5’in tamamen mat karanlık kenarını ortaya çıkardı. Organizasyon, sınırlı bir bölümde, ürünlerin bu yılın sonuna kadar büyük ölçekli üretime geçeceğini söyledi.

Ultra modern Sony PlayStation 5 kısa süre önce ortaya çıktığında, başka bir tartışma başladı. PlayStation 5 ve DualSense denetleyicinin kenarlarının değişebileceği bildirildi. Bu haberin ardından Sony’nin, PlayStation 5 için özel kasa gönderimini durdurması talebiyle kuruluşa dava açtığı bildirildi.

Bugün, Sony’nin geçmişteki meşru hamlesine rağmen, başka bir kuruluş PlayStation 5 için özel durumları ortaya çıkardı. Dbrand adlı bu organizasyon, PlayStation 5’in mat karanlık durumunu Reddit’teki bir gönderide açıkladı. Örgüt ayrıca teklifte “Sony, Sony’ye dava aç” diyerek soluk aldı.

Ayrıca Album Projekt RED’e bir bağlantı yapıldı:

Sony, tüm hesaplara göre, dbrand tarafından doğrudan referans verilen tek kuruluş değildi. Organizasyon, yeni özel sistemini tanıtırken, Cyberpunk 2077’deki itibarını zedeleyen Disc Projekt RED’e de atıfta bulundu. Kuruluş, teklifinde bu yılın sonunda PlayStation 5 kasalarının seri üretimine başlayıp siparişleri kabul edene kadar başlayacağını belirtti. Toronto’daki üs kamplarında yeterli malzeme olduğunda.

Projekt RED CD’sinin bağlantısı burada devreye giriyor. Dbrand, “Disc Projekt RED bize bir şey gösterdiyse, ürünleri hazır olmadan satmak kötü tasarlanmış bir fikir” diye yazdı. bir cümle içeriyordu. Dbrand tarafından iki kuruluşa bağlanan bu gönderi, çok sayıda Reddit müşterisinin beğenisini kazandı.

Dbrand tarafından sunulan özel PlayStation 5 sistemine dönersek, organizasyon yapısı üreticinin kalite sistemi olarak nitelendirilir. Tamamen mat koyu tonu sayesinde vücut inanılmaz derecede şık görünüyor. Ancak bu sistem dbrand tarafından oluşturulan ana PlayStation 5 özel yapısı değil.

25 Aralık’ta ünlü YouTuber Marquez Brownlee, dbrand ile bir organizasyonun parçası olarak 12 Xbox Arrangement X ve 12 PlayStation 5’i teslim etmek için bir çekiliş daha düzenledi. Bu çekilişte yer alacak PlayStation 5’lerde ayrıca dbrand’ın mat çizgi hatları da yer aldı. Dahası, Xbox Arrangement X’in de olağanüstü bir planı vardı.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close