Game

Programcı Rekoru Kontrol Ediyor: Dark Operations Cold War Boss Creator

Programcı gerçek bir taahhüt olmaya cesaret etti: Dark Operations Cold War oyuncusu, oyunun baş planlayıcısı Tony Fire’ın kontrolünü ele geçirdi. Programcı, kayıt kapanmadan önce oyuncuların en çok çalıştığı çerçeve hakkında bir gönderi yayınladı.

Commitment at Hand: Cold War Dark Operations, 13 Kasım 2020’de piyasaya sürülen birçok çok oyunculu oyunda bulunan bir unsurla oyunculara açıktı. Bu bileşen, oyuncuların kendileriyle aynı deneyim seviyesine sahip oyunculara karşı karşıya gelmelerine olanak tanıyan SBMM’dir (Kapasite Tabanlı Oyun Oluşturma).

Ancak, her çok oyunculu oyunda olduğu gibi, SBMM Honorable Oblivion: Cold War Dark Operations oyuncularını ikiye böldü. Bazıları bu unsuru destekledi, bazıları desteklemedi. Burada, bugün elementi desteklemeyen oyunculardan biri, oyunun baş yaratıcısı Tony Fire’ın Twitter hesabını hackledi.

Lider Oyun Mimarı hesabından SBMM çerçevesi:

Tony Fire’ın rekorunu kıran oyuncu, Fire’ın dudaklarından çeşitli paylaşımlar yaptı. Bu gönderiler, Conflict kanalını ve Instagram sayfasını tanıtmayı içeriyordu. Ancak tweetlerin en önemlisi oyuncunun SBMM yapısına yönelik tutumu oldu. Oyuncu, Fire’ın Twitter hesabından bir açıklama paylaştı:

“SBMM Activision’ı ortadan kaldırın, yapmaya çalıştığım oyunu mahvediyorsunuz.”

Saldırıya uğramış bir Twitter profili kullanılarak oluşturulan bu gönderi şu anda 20.000’den fazla Twitter müşterisi ve muhtemel Cold War CoD: Dark Operations oyuncuları tarafından seviliyor. Açıkçası, tweetin altında SBMM hakkındaki konuşmalar da alevlendi. Oyuncular SBMM hakkında birbirleriyle tartışmaya başladı.

Bu olurken, ne Treyarch ne de Activision herhangi bir açıklama almadı. Ayrıca Twitter, Tony Fire’ın hacklenmiş hesabını engelledi. Kuruluş, kaydın asıl sahibine teslim edilmesini sağlamak için hala geliştirme aşamasındadır. Bu olaydan sonra SBMM konuşmasının neye yol açacağı bilinmemektedir.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close