Game

GTA Online ve Red Dead Online’da Yeni Yıl Etkinlikleri Teslim Edildi

Rockstar, biz oyuncuların özlemediği yeni yılın enerjisiyle merak uyandıracak. Yeni Yıla birkaç gün kala GTA Online ve Red Dead Online kılavuzları hafta sonu yayınlanır. Her iki oyun da ışıklarla dekore edilmiştir ve oyuncular için hafta sonu dekorasyonları vardır. Ayrıca Rockstar, Noel hediyesi olmadan bırakılmayacağını belirterek, oyuncularına ağda GTA için bir araba ve ağda Red Dead için silahlar vereceğini söyledi. Her durumda, kutsamalar burada bitmiyor. Rockstar’ın Yeni Yılın enerjisini nasıl düşündüğünü anlamalısınız.

GTA Online’da Noel hediyeleri

Bugünden 30 Aralık’a kadar GTA Online’da oturum açarsanız, Grotti Brioso 300’ü alabileceksiniz. Rockstar’ın belirttiği gibi, bu “yuvarlanmış ve canlı” küçük arabayı almak için sadece oturum açmanız gerekiyor. Rockstar sizin için tamamlayacak.

Rockstar bu yıl çok çaba sarf etmiş görünüyor. Yeni Yıl ile birlikte oyunculara teknolojinin yanı sıra çok daha fazla eşya sağlanacak. Ayrıca oyuna girebilir ve aşağıda listelenen tüm öğeleri alabilirsiniz.

Emisyon Peçe Dinamik Sabitleme

Bleeder Mutlu Kırmızı Kazak

Kabarcık Yeşil Cluckin ‘Kazak

Ocelot Fervent, Buckingham Akula ve Karin Specialized Custom için kareli kıyafet

Comet Safari, HVY APC ve HVY Radical için Sweets Stick Özelleştirin

Bir Klaket Fırlatıcı, 20 Havai Fişek Roketi, tam bir ısırık ve savunma envanteri, 25 Yapışkan Bomba, 25 Patlayıcı, 10 Yakın Dövüş Mayınları ve 10 Çekiç Başlı bir hediye seti

Red Dead Çevrimiçi Yılbaşı Hediyeleri

Red Dead Online oyuncuları bu yıl da şanslıydı. Oyuna girerlerse, sayısız ödülle diğerlerinden ayrılabilirler. Bu ödüllerin en önemlileri ücretsiz silahlar ve oyun görevleri için ek ödüller. Başlangıç ​​olarak, Winter Evans Tekrarlayıcı bu hafta ücretsiz olarak çıkacak. En yakınınızdaki Ağır Silah Uzmanından ücretsiz bir ceket ve tekrarlayıcı alabilirsiniz. Ayrıca En İyi Şekilde Yararlanın – Yay ve Bolt ve Son Direniş modlarını oynarsanız, üç kat daha fazla RDO $ ve XP alacaksınız. Yetenek Avcıları Virgil’in “Shepherd” Edwards’ın yolculuğunu tamamlarsa ek deneyim kazanacak.

Donuk, Kara ve Kestane ile Türkmen Perlino midillileri ve Krampus av tüfeği de Yılbaşı gecesi ayrıca satın alınabilir. Birçok öğede de kısıtlamalar vardır. Ayrıntılı veriler için oyuna göz atabilirsiniz.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close