Game

Bilim ve inovasyon severlerin kesinlikle seveceği 9 çok yönlü oyun

Yorucu yalnız günlerinizi karartabilecek ve kişisel farkındalığınızı artırabilecek bilime dayalı ve yenilikçi oyunlar düzenledik. Listedeki her oyun farklı bir metodoloji gerektirir.

Evlerimizi koruduğumuz ve telefonlarımızı sık sık kullandığımız zorlu izolasyon günlerinde bizi eğlendirmek ve unutulmaz kılmak için enerjimizi çeşitli oyunlara harcıyoruz. Bilim ve yenilik tutkunlarının sevdiği tüm sınıflandırmaları ile evrensel oyun olan 10 birinci sınıf oyun, önemli destekçilerimiz için sizler için hazırladık.

10 bilim ve inovasyon avuç içi oyun listemiz, harika zaman geçirirken bilginizi birden fazla sistemde test etmek için çok çeşitli oyun türleri sunar. Bilim ve inovasyon severlerin asla kaçırmayacağı ve bazılarının yenilerini bulacağı oyun listemizi keşfetmeliyiz.

Bilim ve yenilik severleri sevecek çok yönlü oyunlar

Çok hızlı

TerraGenesis

Mars Madenleri

Şef Xenith

Bio Inc.

Cep sistemim

Korumalı alan geliştirme

Ablaze 2 ™ HD Sistemi

Star Journey Etkinlik Kursları

Dünyanın kaynaklarını dünyaya saldıran insanlara karşı kullanmalıyız: çok hızlı

Hayvanlara saldırarak dünyanın istila edildiği bir yeniden yapılanma hayal edin. Böyle bir dünyada, davetsiz misafirlere karşı maksimum hızda malzeme toplamaya çalıştığınızı ve dünyanın kaderini değiştirmek için savaştığınızı hayal edin. Çok hızlı, tehlike dolu, hızlı ve anekdotlu bir oyundur ve müşteriler onu sever. App store’da aldığı 4,6 puan da buna tanıklık ediyor diyebiliriz.

TerraGenesis, NASA’nın kavrulmuş gezegenlerde yaşamak için gerçekten keşfettiği stratejileri kullanarak çalışması gereken insanlar tarafından ezilecek gerçek gezegenler ve anekdot gezegenleri olan bir evrende geçiyor. Bir bölge inşa etmek ve evreni keşfetmek için oluşturulan TerraGenesis, uygulama mağazasında 4,9 puan alan müşterilere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close