Game

Sony, ünlü üreticiyle farklı yönlere gitti

PlayStation’a özel Evil spirit’s Spirits Revamp, Bloodborne ve Soul Penance’ın yaratıcılarından Teruyuki Toriyama, Sony’den ayrıldığını duyurdu. Toriyama, yeni organizasyonunda görüşmesine devam edecek.

Teruyuki Toriyama, yeni organizasyonunda görüşmesine devam edecek

Sony Intelligent Diversion Japan Studio’nun önemli isimlerinden ve Bloodborne, Devil’s Spirits Revamp ve Soul Penance gibi çeşitli oyunların üst düzey yapımcılarından Teruyuki Toriyama, Twitter hesabından Sony’den ayrılıp ay sonuna kadar çalışmaya devam edeceğini duyurdu. yeni organizasyonundaki mesleği.

Bu seçimin amacını tweet’inde açıklamayan Toriyama, “Aralık ayı sonuna doğru SIE WWS JAPAN Studio’dan ayrılıyorum. Bu noktaya kadar JAPAN Studio’yu destekleyen tüm müşterilere teşekkürler! Yeni organizasyonumda yeni oyun IP’leri oluşturma görevini üstlenmeye devam edeceğim. Yardımınızı bekliyorum ”dedi.

Toriyama’nın yeni organizasyonu ve terk edeceği projeler hakkındaki veriler henüz mevcut değil. Öte yandan, Toriyama’yı Sony’nin Japon stüdyosunda temizlemek için duruma kimin geçeceği henüz bilinmiyor. Ancak, birkaç vaka perde arkasında dönüyor. Quiet Slope’un orijinal yaratıcılarını ve önceki SIE JAPAN çalışanlarını içeren şüphesiz Bokeh Studio. Organizasyon geçtiğimiz günlerde 2023’te piyasaya sürülmesi planlanan korkunç, aksiyon odaklı bir oyuna odaklandığını açıkladı.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close