Game

Apex Legends’ın Fight Night Etkinliği Önümüzdeki Hafta Başlıyor

Ana bölümleri 2019’da tanıtılan Pinnacle Legends, oyunculara yeni bir güncelleme için yeni bir neden sağlayacak. Oyuncular, Savaş Gecesi adlı yeni bir etkinlikte silahlarını bırakıp sıkılmış ellerle savaşacaklar.

Diğer bir örnek ise Respawn Diversion tarafından oluşturulan ve 2019 ortalarında dağıtılan Summit Legends. Peak Legends YouTube sayfasında yayınlanan bir videoya göre, Battle Night Assortment Occasion adlı etkinlik 6 Ocak’ta oyuncularla gerçekleşecek.

Yeni Etkinlik ile Zenith Legends oyuncuları birkaç değişiklik yaşayacak. Bunlardan biri, bir rehber kitaptaki alışılmadık bir alan. Kılavuzun bu bölümünde oyuncular silah yerine sıkışık ellerini kullanabilirler.

Pinnacle Legends’ta Savaş Gecesi

Oyun tasarımcısı Respawn Diversion, yeni güncellemeyle zaman sınırlı modla mücadele etmenin başka bir yolunu test etmeyi umuyor. Aynı şekilde, sınırlı süreli Airdrop Acceleration Takeover modu, standart Summit Legends modu için gerekli olacaktır. Fark, düşen malzemelerin malzemelerinde, özellikle şelalelerin tekrarlanabilirliğinde kendini gösterecektir. Yeni güncellemeyle daha fazla hisse senedi düşecek.

The Gamer’da yer alan habere göre siz tekneden ayrıldıktan sonra rehberde dört adet erzak bulunacak ve her turda sayıları artacak. Tamamen hazırlanmış silahları ve çeşitli malzemeleri içerecekler ve kaliteleri sürekli olarak iyileştirilecektir.

Yeni güncelleme, yukarıda bahsedilen Savaş Gecesi etkinliğine ev sahipliği yapacak olan Pathfinder Şehri’nin ele geçirilmesini de içerecek. Ringe girdiğiniz andan itibaren tüm silahlar devre dışı bırakılacak ve sadece çatışmalar kullanılabilecektir. Ayrıca, çemberin etrafındaki kalkan, yüzüğün ana parçalarını dış saldırılardan koruyacaktır. Ayrıca ringde toplar soyulacak, oyuncular yumruklarıyla vurarak toplayabilecekler.

Savaş Gecesi Çeşitliliği etkinliği ayrıca oyunculara 24 öğe ve sınırlı süreli düzeltici öğeler sunacak. Bu düzeltici ürünler hemen satın alınabilir veya Occasion Pinnacle Paketlerinde bulunabilir. Çevrimiçi oyunlarda görmeye alıştığımız alışılmadık zaman çizelgesi de yeni güncellemede hatırlanacak. Yapılan her ilerlemeden sonra, oyuncu bu programa göre telafi edilecektir.

Yeni güncellemeyle oyunculara sunulacak yeni maddeye rağmen, çeşitli hata düzeltmeleri ve belirli silahlarda yapılan değişiklikler gibi meta güncellemeler oyuncular için kalmaya devam edecek. Güncelleme hakkında daha detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close