Game

2K, Mafia: Trilogies ‘ve duyuru

2K ve Shelter 13 tarafından oluşturulan üç Mafya oyununun tam sürümleriyle Amerika’nın üç farklı bölgesinde eşgüdümlü bir suçluluk döneminin holigan yaşamına devam edin.

Artık Mafia II’nin remaster’ını ve Mafia III’ün güncellenmiş uyarlamasını oynayabileceksiniz ve tamamen yeniden tasarlanmış ve benzersiz Mafia 28 Ağustos’ta piyasaya sürülecek.

Creation stüdyoları 2K ve Storage 13 bugün Mafia’yı duyurdu: Oyuncuların Amerika’nın üç benzersiz suç döneminde akıllıca oynamasına olanak tanıyan birleşik bir oyun seti.

Çok övülen suçlu ve sahnelenen Mafya paktı, dünya çapında 18 milyondan fazla kopya sattı. Günümüzde, beklenmedik bir şekilde, etkinlik ve deneyim yüklü üç oyunun her birini, sürekli destekle sıralı üç oyundan oluşan bir sette oynayabilirsiniz. Mafya: Üçlü set aşağıdaki oyunları içerir:

  • Mafya: Yetkili Sürüm – Scratch kullanılarak oluşturulan tüm sevimli oyunlarda “değişiklik”;
  • Mafia II: Nihai Sürüm – Hayranlar tarafından en sevilen oyunun Ultra HD sürümü;
  • Mafia III: Authoritative Release – Ödüllü tarihi gösteri durdurucunun değiştirilmiş bir versiyonu.

Mafia: Set of Three Thoroughly’i 28 Ağustos’tan önce satın alan oyuncular, PlayStation® 4’te Mafia II: Authoritative Release ve Mafia III: Complete Version’ı hemen oynamaya başlayabilirler. Mafia: Conclusive Version’ı hazır olduğunda indirip oynayabilirler. Ağustos ayında içine. 28. teslim tarihi. Mafya: Üçlü set aslında 28 Ağustos’ta gönderilecek.

Mafia: Nihai Sürüm, Mafia II: Tam Sürüm ve Mafia III: Yetkili Sürüm kendi kendine satın alınabilir. Mafia II ve Mafia III son sürüm formları bugün PlayStation® 4’te kendi kendine satın alınabilir. İki oyun tüm ilk ek öğelere sahip ve bunun da ötesinde, Mafia II uygulanabilir güncellenmiş 4K projelerine eşlik ediyor.

Mafia: Authoritative Release – serinin bir özelliği – 28 Ağustos’ta kapsamlı ve benzersiz Mafya oyunu için eksiksiz, eksiksiz bir güncelleme. Güncellenmiş zengin paylaşımlara, büyüyen bir ana hikayeye ve ek ara sahnelere eşlik ediyor. Mevcut tüm etkileşimli sahneler ve önemli noktalar, çeşitli geliştirmeler içeren, verimli ve gerçekçi Mafia III oyun motoruyla yapılır.

“Ana mafya oyunu, bilgisayar oyunlarında bir şaka değildir. Hikayelerin nasıl kalıcı bir etkiye sahip olabileceğini gösterdi. Tüm hayranlarının ana oyun hakkında gerçekten ne hissettiğini anlıyoruz. Mafya tarihinin başlangıcından bu yana sadece 20 yıl geçti. Artık sevilen oyuna yeni bir oyuncular çağı tanıtmak ve Tommy’nin hikayesine en başından hayran olan insanları mükemmel bir yeni giriş tarzı, yeni hikaye bileşenleri ve yeni sürekli etkileşimle tanıştırmak için olağanüstü bir fırsata sahibiz. “

PlayStation® 4’te Mafia III’e sahip olan tüm oyuncular için oyunlar Mafia III’e taşınacak: Bugünden itibaren Ekstra bir ücret ödemeden Tam Sürüm.

Shelter 13 tarafından düzenlendi, Mafia: Üçlü set, Mafia: Authoritative Version, Mafia II: Conclusive Release ve Mafia III: Complete Version PEGI 18 olarak derecelendirildi. Ekran görüntülerini ve tüm görselleri görmek için newsroom.2k.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Mafya hakkında daha fazla bilgi edinmek için: Üçlü set, MafiaGame.com’u kontrol edebilir ve Twitter’da @MafiaGame’i takip edebilirsiniz. Mafya ile ilgili veriler: Tam Sürüm, Haziran ayının başından itibaren açıklanacak.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close