Game

Resident Evil 8 çıkış tarihi açıklandı

Inhabitant Underhanded 8 teslimat süresi açıklandı Capcom tarafından oluşturulan Endurance oyunu. Bu sınıfın uzmanlarına çevre ile harika zaman geçirme fırsatı veren Occupant Underhanded 7, yeni bir yerleştirme turu ile bu seviyeyi yükseltmeyi planlıyor.

Inhabitant Malicious 8 Teslim Tarihi: 7 Mayıs 2021

Inhabitant Detestable 8 (Town), Occupant Insidious 7’ye yeni bir sürekli etkileşim mekanizması ekliyor. Occupant Abhorrent 4’teki pazar yapısı Inhabitant Detestable 8’e taşınıyor. Arama yaparken silah satın alabilir, tasarımlarını değiştirebilir ve karakteriniz için gerekli çeşitli öğeleri bulabilirsiniz.

Yeni oyunda hikaye konakta ve konağın çevresindeki şehirde geçiyor. Yaygın videoda korkunç karakterlerin göründüğü saraydaydı. Mevcut etkileşim mekaniklerini de içeren canlı yayın uzun sürmedi. Önceden talep üzerine oyunu satın alan oyuncular için benzersiz maddeler de vardır. Ek olarak, özel yayında, Malicious 8 işgalcisinin serbest bırakılmasıyla ilgili yetkililerden bir mesaj da yer aldı.

İşgalci Fiendish Town 7 Mayıs 2021’de PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Arrangement X’e geliyor. Oyunu PS4 ve Xbox One’da satın alan oyuncular, isterlerse PS5 ve Xbox Arrangement X’e ücretsiz yükseltme seçeneğine sahip olacaklar.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
  • 02

Back to top button
Close
Close