Game

Limbo ve Inside içerik oluşturucuları bir açık dünya oyunu üzerinde çalışıyor

Ana fikirler, son zamanlarda Limbo ve Inside gibi iki harika oyuna damgasını vuran yeni bir Playdead organizasyonu turu için gelmeye başladı.

Pek çok Limbo oyununu motive eden ve bu başarıyı Inside’a devretmiş olan Playdead’ın başka bir oyunu ertelediği bildiriliyor. İki oyundaki gelişim seviyesinde karşılaştırılabilir bir organizasyon, yeni oyunlarında açıkça tamamen farklı unsurlar kullanmaya çalışacaktır.

Playdead başka bir oyunla anlaşıyor

Oyunun resmi web sitesinde yayınlanan bir reklamla birlikte, web medya hesapları üzerinden başka bir oyunun oynandığı doğrulandı. Alınan bilgilere göre bu kez organizasyon üçüncü kamerayı açık dünya unsurlarıyla oynamayı reddediyor. Ayrıca oyunun farklı aşamalarda (PC ve Calm) olacağı ve bilim kurgu türünde olacağı bildirildi. Tasvir edilen bu önemli noktalara baktığımızda, organizasyonun gerçekten de tipik çizgisinden çok uzak olduğunu görebiliriz. Her şey düşünüldüğünde, Playdead’in size örnek açık dünya oyununa kıyasla beklenmedik bir etkileşim sağlayacağından eminiz.

Dahası, bu yeni oyunun birkaç ideolojik görüntüsü de dolaştırıldı. Açıkçası bu fikir ve görsel planlardan oyunla ilgili çok ihtiyaç duyulan bir eğitimi almak son derece zor. Organizasyondaki belirli açık pozisyonlara baktığımız anda, çok sayıda boş pozisyonun arandığını görüyoruz. Son olarak, bu yeni oyunun ne zaman çıkacağı henüz belli değil.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
  • 03

Back to top button
Close
Close