Game

Hitman 3 korsana yenik mi düştü?

IO Intelligent tarafından oluşturulan ödül silahlı adam sisteminin son raundu olan Hitman 3, PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Arrangement X / S ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Düzenlemenin son turu olarak hikayeyi durduracak oyun Epic Games üzerinden satın alınabilir.

Assassin 2’de sahneyi segment kategorisinin dışında bırakan oyunun düzenlemesi, Mercenary Action 3 ile mevcut şartlarda devam edecek. Oyunda Dubai, Dartmoor, Berlin, Chongqing, Mendoza ve Carpathians dahil olmak üzere toplam 6 benzersiz görev bulunuyor. Killer 1 ve Hired Gun 2 oyunlarına sahipseniz, Contract killer 3’ü kullanarak bu oyunların bulunduğu bölgelere seyahat edebilirsiniz. Bu iki oyuna sahip değilseniz, ek paketler satın alarak bu bileşeni etkinleştirebilirsiniz.

Contract killer 3’ü PC için 260 TL’ye hemen Epic Games’ten satın alabilirsiniz. Yani dün, Türkiye dahil tüm dünyada eş zamanlı olarak mevcut olan paralı savaşçılar konusundaki anlaşmanın son turu, programcılara teslim oldu mu?

Sel katili 3 mü?

Uzman 47’yi canlandırdığımız sözleşmeli suikastçıların son turu Assassin 3, düzenlemedeki en iyi oyun olmalı. Bir sonraki duyuruya kadar Metacritic’te 88 olarak derecelendirilen oyun, yayınlandıktan hemen sonra korsanlığa teslim oldu.

Mercenary Action 3, CODEX tarafından parçalandı. Denuvo 5.2, Gunner 2 düzenlemesinin önceki turunda ek olarak kullanılırken, yayınlanmadan önce FCKDRM kırılma grubu iki tarafından kırıldı. Peki oynamak için hangi teçhizata ihtiyacın var? Bilgisayarınız Contract killer 3’ü ortadan kaldırabilir mi?

Assassin 3 Çerçevesi İhtiyacı

Assassin 3: minimum yapı ihtiyacı

İşlemci: Intel Center i5-2500K 3.3 GHz veya AMD Phenom II X4 940 bilgisayar çipi

Görüntüler: NVIDIA GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870

Slam: 8 GB

Kapasite: 80 GB

Çalışma yapısı: Windows 10 64 döngüsü

DirectX: Seçenek 12

Mercenary 3 Önerilen Temel Gereksinimler

İşlemci: Intel Computer Chip Center i7 4790 4 GHz

Tasarım: NVIDIA GeForce GTX 1070 veya AMD GPU Radeon RX Vega 56 8GB

Parçalama: 16 GB

Kapasite: 80 GB

Çalışma yapısı: Windows 10 64 döngüsü

DirectX: Form 12

Assassin 1 ve 2 oynadın mı? Hired Gunman 3 oynamayı düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close