Game

GTA 4 ve PlayStation 5 Viable’ın benzersiz sürümünün duyurusu

Amazon, GTA 4’ün “The Total Release” adlı özel bir sürümünü yayınlamaya başladı. Bu gönderi, Rockstar Games’in oyunu yeniden düzenlediğini ve PlayStation 5 ile uygulanabilir hale getirdiğini gösteriyor. Gönderi orijinalse, şu anda net değil.

Dünyanın en büyük internet iş platformu Amazon, zaman zaman oyun sektörünü şok edecek yayınlar yapabiliyor. Bazen doğru bazen yanlış olan bu mesajlar oyuncularda zorunlu varsayımlar yapmaktadır. Bu ortamda son vaka, Rockstar Games’in birkaç yıl önce piyasaya sürdüğü GTA 4 hakkındaydı. Sahnede, bu oyunun “yeniden düzenlenmiş” versiyonu yayınlanmaya başlandı.

Son zamanlarda oyunları yeniden düzenlemeye alıştık. Ancak, GTA 4 ile ilgili durum biraz sıra dışı. Yayında belirtildiği gibi Rockstar Games, oyunun “Tam Oyun” adlı bir versiyonunu geliştirdi. Bu uyarlamayı istisnai kılan, oyunun PlayStation 5 ile tamamen yaşanabilir olmasıdır. Dolayısıyla 2008’de ilk tanıştığımız GTA oyunu, tüm hesaplar tarafından PlayStation 5 ile tekrar bizi ziyaret etmeye hazır.

GTA 4: Total Version, 4K hedefine rağmen dokunsal giriş gibi gelişmiş özelliklere sahip olabilir.

Amazon gönderi sayfasına daha yakından baktığımız anda oyun kutusunun 4K hedefini destekleyen bir ifadeye sahip olduğunu görebiliyoruz. Aynı şekilde konu görsel alanı, bu oyunun ayrıca DualSense’i desteklediğini, yani maddi eleştiri sunduğunu ortaya koymaktadır. Bu arada, GTA 4’e rağmen, oyunda Lost and Damned ve Gay Tony’s Melody adlı ek içerik bulunuyor.

Rockstar Games, PlayStation 5’in lansmanında yapılan duyuru ile anlaşmanın son turu olan GTA 5’in özel bir uyarlamasının PlayStation 5’e geleceğini açıkladı. Yani organizasyon şu anda eski bir oyun inşa ediyor. PlayStation 5 için şimdilik yeterli. Görünüşe göre böyle bir durum aniden ön plana çıkıyor, GTA 4: Total Release Amazon’da kayıtlı ve vakaların büyük çoğunluğunda GTA 6’nın arkasındaki oyuncuları rahatsız ediyor gibi görünüyor.

İddiaların ne kadar açık olduğu bilinmemekle birlikte, söz konusu yayına ait kayıtları da ortaya çıkarmaktadır. Bu girişlerden birini görmeniz gerekirse, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close